Dalības noteikumi

XIX Starptautiskā Danču nometne 
no 22.07. līdz 24.07.2022 Butku dzirnavās!

Lai mēs visi kopā justos labi, jāievēro daži vienkārši ieteikumi:

▲ Sasveicināsimies ar visiem nometnes dalībniekiem, uzsmaidīsim viens otram un nekautrēsimies no tā, ka varbūt sveicināmies jau piekto reizi šodien…:)
▲ Centīsimies uzrunāt viens otru uz „Tu” (kā ļoti lielā ģimenē).
▲ Ēdamtelpā pie galda centīsimies vispirms aizpildīt vistālākās vietas, lai citiem nav jāspraucas mums garām, mūsu ir ļoti daudz, un ēšana ir svarīga nodarbe, darīsim to pieklājīgi un organizēti. Neuzsāksim ēšanu pirms galda dziesmas.
Centīsimies pēc garšīgas maltītes pateikt paldies saimniecēm.
▲ Atgādinām, ka dalībnieki ir personīgi finansiāli atbildīgi par pasūtītajām maltītēm. Apmaksa būs jāveic arī, ja ēdienreizi neizmantosi un laicīgi nebūsi atteicis pasūtījumu       ▲ Atcerieties – jūsu ieejas biļete ēdamzālē, nodarbībās un vakara dančos ir vārda karte. Tā ir arī pirmais solis uz iepazīšanos un pamats ražīgai sarunai nodarbību laikā. Nēsāsim vārda kartes neatkarīgi no tā, vai tās piestāv apģērbam, vai nepiestāv.
▲ Nodarbību laikā skaļi nesarunājamies un netrokšņojam.
▲ Izmantosim tikai nometnei atvēlētās telpas atbilstoši to funkcijai.
▲ Saudzīgi apiesimies ar to, kas mums atvēlēts lietošanā šajā nedēļā – telpām un to inventāru, neaiztiksim mūzikas instrumentus bez īpašnieka atļaujas, lielajā zālē neatrodamies ielas (smilšainos) apavos.
Taupīgi lietosim karsto ūdeni boileros, jo tā daudzums ir ierobežots, bet mūsu ir ļoti daudz (un tas tik ātri neuzsilst.)
▲ Automašīnas novietosim tikai tām paredzētajos laukumos.
▲ Vidi, kādā gribam dzīvot, palīdzēsim radīt paši – ar atvērtību un labestību. Ja radīsies problēmas, nekavējoties risināsim tās ar nometnes vadības starpniecību. Vadība centīsies rast risinājumu jebkurai situācijai, izņemot tās, par kurām nezinās. Mob. t. Valdim – 26514627,
▲ Istabiņās un mums atvēlētajās telpās tīrību un kārtību uzturēsim paši. Neaizmirsīsim pateikt kādu labu vārdu nama saimniekiem, kuri ieguldījuši lielu darbu, lai mēs visi šeit varētu būt kopā un justies labi.
▲ Gādāsim par to, lai nerastos veselībai un dzīvībai bīstamas situācijas – nemēģināsim paši un neļausim bērniem mēģināt peldēties neatļautās vietās, nepilngadīgos bērnus pavada vecāki, vai izņēmuma gadījumā – citi pieaugušie, ievērosim ceļu satiksmes noteikumus un citus drošības noteikumus.
Apzināsimies savas iespējas un varēšanu nodarbību laikā, neveiksim kustības, pēc kurām varētu rasties nepatīkamas situācijas.
▲ Vecāki un/vai vecāku pilnvarotas personas/aizbildņi saglabā par saviem nepilngadīgajiem bērniem pilnu atbildību visu nometnes laiku. Uzmanīsim ne tikai savus, bet arī citu bērnus.
▲ Nakts laikā relatīvi skaļāk (bet klusāk kā dienā) drīkstam uzvesties dažās speciāli norādītās telpās,
pārējās vietās ievērosim klusumu, respektēsim citu cilvēku miegu.
Pēc nodarbību pasākumu ilgums nav ierobežots no vadības puses, bet katram pašam (vai vecākiem) jāzina, cikos jāiet pie miera, lai nākamajā dienā nodarbību laikā nenāktu miegs.
▲ Nometnes vadība neatbalsta alkohola lietošanu un smēķēšanu. Darīt to publiski un nepilngadīgajiem ir kategoriski aizliegts.
▲ Būsim aktīvi līdzdalībnieki visās nometnes norisēs. Ja rodas jaunas idejas, kuru realizēšana padarītu nometni vēl jaukāku, darīsim to zināmu – varbūt izdodas…neatrisinātos jautājumus risināsim jau šodien. Nometne būs tik labestīga, atvērta, radoša, sirsnīga un piepildīta, cik tādi būsim mēs paši – ikviens no mums.

▲ Nometnes norise tiks fiksēta video, audio un foto materiālos, kuri var tikt izmantoti publicitātes mērķiem!

Lai mums kopā izdodas piedzīvot laiku, kurā vērts kavēties atmiņās!

Lai viegls dejas solis!

 
← atpakaļ
Augusts 2022
P O T C P S Sv
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
« Jū Sep »
Danču vakars Folkklubā ALA Pagrabs 20:00
Danču vakars Folkklubā ALA Pagrabs 20:00
Danči Tallinas ielas kvartālā 19:00
Danču vakars Folkklubā ALA Pagrabs 20:00
Rijas balle 19:00
Danču vakars Folkklubā ALA Pagrabs 20:00
Danči Tallinas ielas kvartālā 19:00
Danču vakars Folkklubā ALA Pagrabs 20:00